Żałoba w Hufcu

Żałoba w HufcuZ głębokim żalem zawiadamiam, że w dniu 19 lutego 2016 roku w wieku 26 lat odeszła na Wieczną Wartę przewodniczka KAROLINA APTOWICZ, wieloletnia instruktorka Hufca ZHP Mława.

Druhna Karolina brała aktywny udział w życiu hufca, była drużynową VII PWGŻDW „Jungi”, członkinią i Komendantką Kręgu Instruktorskiego „Przechył”. Była także obecna we władzach statutowych hufca wchodząc w skład Komisji Rewizyjnej Hufca.

Przez całe swoje życie była związana z harcerstwem, przez ten czas była wychowawcą setek harcerek i harcerzy. Wyszkoliła wielu instruktorów, drużynowych. Była wzorem i autorytetem dla innych. Zawsze służyła radą i dobrym słowem. Stawiała przed nami kierunkowskazy, dzięki którym wiedzieliśmy jaką drogę wybrać by osiągnąć sukces. Dzięki jej postawie i pracy młodzi ludzie zyskiwali wiarę w swoje możliwości i chęci by zdobywać ich szczyty.

Z wielkim bólem serca żegnam tak wspaniałego człowieka mając nadzieję, że na zawsze pozostanie w naszych sercach. Pamiętajmy ją jako wspaniałą harcerkę, wzór i dobrego człowieka!