Wieczorek filmowy

Dodane przez zooltek ^ 00:00, 09/11/2013
W sobotę 9 listopada o godzinie 17.00 VII PWGŻDW Jungi zorganizowały wieczorek filmowy dla drużyn hufca. Harcerze podczas wieczorku mogli nie tylko oglądać filmy, ale też integrować się poprzez gry i zabawy harcerski. Jednak wszyscy wybrali pierwsza opcje. Wieczorek podzielony był na dwie części, pierwsza przeznaczona dla zuchów do godziny 19.00 i druga przeznaczona dla już nieco starszych harcerzy do późnych godzin wieczornych. Przez cały wieczór panowała wspaniała braterska atmosfera. Zuchy po obejrzeniu filmu animowanego - „Krudowie” z uśmiechem na twarzy poszły do domów, ponieważ zrobiło się już dla nich późno i zobaczyły czekających rodziców. Po opuszczeniu przez zuchy harcówki wszyscy wiedzieli, że przyszła pora na nieco inny rodzaj filmów. Po krótkim problemie z wyborem filmu, każdy siedział z uśmiechem na twarzy oglądając „Kac Vegas 3”. Po blisko 100 minutach została już tylko najstarsza część widowni, która na ostatni film wybrała sobie polski dramat – „Yuma”. Gdy ostatnia projekcja dobiegła końca było to już dobrze po 23.00, harcerze w świetnych humorach rozeszli się do domu.