Uroczystość Wszystkich Świętych

Dodane przez zooltek ^ 19:24, 12/11/2012
Dnia 1 listopada 2012 roku harcerze z naszego hufca brali czynny udział w uroczystości Wszystkich Świętych. Jak co roku pełniliśmy warty przy grobach zasłużonych obywateli, żołnierzy, harcerzy. (czytaj dalej)

Treść rozszerzona

W godzinach od 10 do 12 .30 przy grobie Nieznanego Żołnierza zastać można było urocze harcerki z „Jungów Żeńskich”, przy grobie bohatera hufca Henryka Klemensa Sokalskiego wartę pełnili
chłopcy z „Jungów Męskich”, a przy grobie Patrona Szczepu spotkać można było członków najstarszej drużyny „Blind”. Na specjalną uwagę zasługuje spotkanie Jungów Męskich (podczas pełnienia warty, co skutecznie utrudniało rozmowę:)) z profesorem Ryszardem Juszkiewiczem, który zaproponował spotkanie i dyskusję na temat życia Henryka Klemensa Sokalskiego.