Obóz Hufca

Obóz HufcaPo dłuższym czasie powróciliśmy do Harcerskiej Akcji Letniej. Udało nam się zorganizować obóz nad morzem, w którym wzięło udział blisko 40 osób. Przez dwa tygodnie pogada dopisywała więc i uśmiechów na twarzach nie zabrakło, dzieci były na dwóch wycieczkach, zwiedziły okolicę, zaprzyjaźniły się z przyrodą.
Dzieci wróciły w znakomitych humorach do Mławy, z mnóstwem wspomnień oraz z planami na przyszłoroczny obóz.

Harcerski Rajd Wisła 2014

Harcerski Rajd Wisła 2014W dniach 16 - 18 maja 5 patroli z Hufca Mławy ruszyło na trasy Harcerskiego Rajdu Wisła. W tym roku rywalizacja była ogromna, bo w rajdzie uczestniczyło blisko 800 harcerzy, lecz nasz Hufiec nie wrócił z pustymi rękoma.
Na trasie wędrowniczej patrol Blind zajął 3 miejsce.
Gratulujemy!

Wszyscy jesteśmy biało-czerwoni

Wszyscy jesteśmy biało-czerwoniHufiec Mława zaprasza na piknik patriotyczny w parku miejskim, który odbędzie się 3 maja o 12:30.
Zapewniamy wiele atrakcji - ścianka wspinaczkowa, gry i zabawy dla dzieci oraz pokazy pierwszopomocowe.

Spotkanie z rodzicami

Czuwaj!

W dniu 3 kwietnia 2014r. o godzinie 16:00 w harcówce na plebani kościoła św. Trójcy odbędzie się spotkanie z rodzicami. Spotkanie będzie dotyczyło Obozu naszego Hufca. Zostaną na nim przekazane najważniejsze informacje na ten temat.

KH Mława

Rekiny już za nami

Rekiny Futbolu 2014 były owocne dla naszego Hufca :)
W kategoriach 10-15 lat zdobyliśmy trzy miejsca, w żeńskiej 1 i 3 , a w męskiej 2. Nasze cheerleaderki zdobyły 1 i 2 miejsce.
W turnieju Street Soccer druhny w kat. 10-15 zajęły 1 i 2 miejsce, a druhowie 3 miejsce w tej samej kat. wiekowej.