HARCcup

HARCcupW miniony weekend wzięliśmy udział w Ogólnopolskim Harcerskim Turnieju Piłki Nożnej HARCcup w Radomsku. Dwie z naszych drużyn stanęły na podium imprezy: "Legia Mława" zajęła drugie miejsce w kat. chłopców 14-16 lat, a "Blyndy" trzecie miejsce w kategorii dziewczyn powyżej 16 lat. Wyróżnienie otrzymali też nasi kibice, którzy gorącym dopingiem zachęcali drużyny do walki.
Gratulujemy!

Obóz Hufca

Obóz HufcaPo dłuższym czasie powróciliśmy do Harcerskiej Akcji Letniej. Udało nam się zorganizować obóz nad morzem, w którym wzięło udział blisko 40 osób. Przez dwa tygodnie pogada dopisywała więc i uśmiechów na twarzach nie zabrakło, dzieci były na dwóch wycieczkach, zwiedziły okolicę, zaprzyjaźniły się z przyrodą.
Dzieci wróciły w znakomitych humorach do Mławy, z mnóstwem wspomnień oraz z planami na przyszłoroczny obóz.

Harcerski Rajd Wisła 2014

Harcerski Rajd Wisła 2014W dniach 16 - 18 maja 5 patroli z Hufca Mławy ruszyło na trasy Harcerskiego Rajdu Wisła. W tym roku rywalizacja była ogromna, bo w rajdzie uczestniczyło blisko 800 harcerzy, lecz nasz Hufiec nie wrócił z pustymi rękoma.
Na trasie wędrowniczej patrol Blind zajął 3 miejsce.
Gratulujemy!

Wszyscy jesteśmy biało-czerwoni

Wszyscy jesteśmy biało-czerwoniHufiec Mława zaprasza na piknik patriotyczny w parku miejskim, który odbędzie się 3 maja o 12:30.
Zapewniamy wiele atrakcji - ścianka wspinaczkowa, gry i zabawy dla dzieci oraz pokazy pierwszopomocowe.

Spotkanie z rodzicami

Czuwaj!

W dniu 3 kwietnia 2014r. o godzinie 16:00 w harcówce na plebani kościoła św. Trójcy odbędzie się spotkanie z rodzicami. Spotkanie będzie dotyczyło Obozu naszego Hufca. Zostaną na nim przekazane najważniejsze informacje na ten temat.

Zapraszamy
KH Mława