Rekiny już za nami

Rekiny Futbolu 2014 były owocne dla naszego Hufca :)
W kategoriach 10-15 lat zdobyliśmy trzy miejsca, w żeńskiej 1 i 3 , a w męskiej 2. Nasze cheerleaderki zdobyły 1 i 2 miejsce.
W turnieju Street Soccer druhny w kat. 10-15 zajęły 1 i 2 miejsce, a druhowie 3 miejsce w tej samej kat. wiekowej.

Szkolenie

W najbliższą sobotę ( 1 marca ) o godzinie 11:00 w siedzibie Hufca Mława, odbędzie się szkolenie z pisania planów pracy drużyn. Szkolenie poprowadzi dh. phm. Piotr Hołownia

Dzień Myśli Braterskiej

Dzień Myśli BraterskiejDruhny i Druhowie z okazji DMB życzymy Wam braterskiego podejścia do świata i ludzi, umiejętności obdarowywania innych miłością oraz przejmowania jej od innych. Aby nasze działania były namacalnym dowodem tego, że harcerze pozostawiają świat lepszym niż go zastali.
Życzy KH. Maława

Życzenia

Na Boże Narodzenie życzymy Wam spokojnych świąt spędzonych w rodzinnym gronie, wiele uśmiechu na każdy dzień nadchodzącego roku, pozytywnego nastawienia do świata i ludzi, dobrych relacji z rodzicami i przyjaciółmi oraz dumnego stąpania po harcerskiej drodze.
Wszystkim instruktorom, seniorom, harcerzom i zuchom życzy

KH ZHP Mława

Betlejemskie Światło Pokoju

Betlejemskie Światło PokojuW tradycje naszego hufca wpisały się na dobre wyjazdy po Betlejemskie Światełko Pokoju. W tym roku harcerze z Hufca ZHP Mława pojechali do Zakopanego 13 grudnia gdzie przez weekend cieszyli się z uroku polskich gór, ale także odebrali betlejemski ogień z rąk słowackich skautów w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej.

Informacje o tym, kiedy światełko będzie roznoszone wśród mieszkańców Mławy , będą podawane w kościołach . Dodatkowo światełko można odebrać w harcówce Szczepu Drużyn Przyparafialnych przy parafii św. Stanisława BM w dniach 21 – 24 grudnia 2013 w godzinach podanych na drzwiach harcówki.