Nadzwyczajny zjazd Hufca ZHP Mława - 8 listopada 2013

W związku ze zwołaniem nadzwyczajnego zjazdu Hufca ZHP Mława przez Komendanta Chorągwi Mazowieckiej ZHP, proszę o zapoznanie się z treścią rozkazu.

Do 18 października 2013 roku proszę o uzupełnienie składek przez instruktorów, którzy do tej pory nie dopełnili tego obowiązku. Według stanu na 18 października zostanie wydany rozkaz dot. zaliczenia służby instruktorskiej na podstawie którego zostanie ustalona lista osób mających bierne prawo wyborcze na zjeździe Hufca ZHP Mława.

Na 14 dni przed zjazdem osoby mające czynne prawo wyborcze otrzymają materiały zjazdowe na adresy e-mailowe lub domowe.

Hufcowy dzień chłopaka

Hufcowy dzień chłopakaW minioną sobotę w naszym hufcu został zorganizowany dzień chłopaka. Druhny nie próżnowały, impreza była wspaniała. Zadaniem chłopców na sobotnie spotkanie było wcielenie się w rolę dziewczyn :) Uczyliśmy się między innymi robić makijaż, malować paznokcie, zakładać pampersy oraz chodzić na obcasach. Zakończeniem tej zabawy były prezenty od dziewcząt i dyskoteka na której nauczyliśmy się tańca zwanego „belgijką”. W imieniu wszystkich panów chciałem podziękować najwspanialszym druhnom z naszego hufca za tak fajny prezent.

VIII Rajd Reduty

ZACZYNAMY ZGŁOSZENIA!

A więc wojna ! Wszyscy jesteśmy żołnierzami !
Mława została opuszczona przez oddziały 20 DP płk Wilchelma Liszki-Lawica z Armii Modlin. Miasto zostało opanowane przez oddziały niemieckie. Abwehra skutecznie tłumi wszelkie ruchy oporu...

Projekt Północ w Rydze

26. lipca grupa harcerzy z naszego hufca, pod szyldem "Projektu Północ", wyjechała z Mławy w kierunku Finlandii. Własnie dotarli do Rygi i są już na "Zjawie", statku którym ruszyli w rejs.

Więcej o "Projekcie Północ" można dowiedzieć się na facebooku https://www.facebook.com/ProjektPolnoc2013?fref=ts. Czekamy z niecierpliwością na newsy od naszych żeglarzy.

Nowa polisa

W dziale Pliki do pobrania ukazała się Polisa ubezpieczeniowa na rok 2013/2014. Dokument dostępny w kategorii: Polisy Ubezpieczeniowe.