Hufcowy dzień chłopaka

Hufcowy dzień chłopakaW minioną sobotę w naszym hufcu został zorganizowany dzień chłopaka. Druhny nie próżnowały, impreza była wspaniała. Zadaniem chłopców na sobotnie spotkanie było wcielenie się w rolę dziewczyn :) Uczyliśmy się między innymi robić makijaż, malować paznokcie, zakładać pampersy oraz chodzić na obcasach. Zakończeniem tej zabawy były prezenty od dziewcząt i dyskoteka na której nauczyliśmy się tańca zwanego „belgijką”. W imieniu wszystkich panów chciałem podziękować najwspanialszym druhnom z naszego hufca za tak fajny prezent.

VIII Rajd Reduty

ZACZYNAMY ZGŁOSZENIA!

A więc wojna ! Wszyscy jesteśmy żołnierzami !
Mława została opuszczona przez oddziały 20 DP płk Wilchelma Liszki-Lawica z Armii Modlin. Miasto zostało opanowane przez oddziały niemieckie. Abwehra skutecznie tłumi wszelkie ruchy oporu...

Projekt Północ w Rydze

26. lipca grupa harcerzy z naszego hufca, pod szyldem "Projektu Północ", wyjechała z Mławy w kierunku Finlandii. Własnie dotarli do Rygi i są już na "Zjawie", statku którym ruszyli w rejs.

Więcej o "Projekcie Północ" można dowiedzieć się na facebooku https://www.facebook.com/ProjektPolnoc2013?fref=ts. Czekamy z niecierpliwością na newsy od naszych żeglarzy.

Nowa polisa

W dziale Pliki do pobrania ukazała się Polisa ubezpieczeniowa na rok 2013/2014. Dokument dostępny w kategorii: Polisy Ubezpieczeniowe.

Nowa polisa

W dziale Pliki do pobrania ukazała się Polisa ubezpieczeniowa na rok 2013/2014. Dokument dostępny w kategorii: Polisy Ubezpieczeniowe.