Nowa polisa

W dziale Pliki do pobrania ukazała się Polisa ubezpieczeniowa na rok 2013/2014. Dokument dostępny w kategorii: Polisy Ubezpieczeniowe.

V Harcerski Rajd "Blindowiada"

Czuwaj! Serdecznie zapraszamy na V Harcerski Rajd "Blindowiada", organizowany przez drużynę wędrowniczą z naszego hufca "Blind". Rajd będzie odbywał się w terminie 14-16 czerwca na terenie powiatu mławskiego więcej informacji możecie znaleźć tutaj : https://www.facebook.com/Blindowiada

Do zobaczenia!

Biwak Hufcowy

W dniach 3-5 maja harcerze z Hufca ZHP Mława inaczej niż co roku uczcili Narodowe Święto Konstytucji 3 maja.

Rekiny Futbolu 2013 Podsumowanie

W tym roku po raz kolejny mogliśmy doświadczyć świetnej zabawy w duchu harcerskim,
a mianowicie po raz kolejny odbyły się Mistrzostwa Chorągwi Mazowieckiej ZHP w Halowej Piłce Nożnej Rekiny Futbolu!(czytaj dalej)

Konkurs na projekt koszulki Hufca!

Czuwaj! Druhny i druhowie z Namiestnictwa wyszli z propozycją utworzenia koszulki naszego hufca. Ogłaszają w takim razie konkurs na projekt tejże koszulki, w którym może wziąć każdy zuch, harcerz, instruktor z naszego Hufca:)
Regulamin konkursu możecie znaleźć pod tym adresem