Rekiny Futbolu 2013 Podsumowanie

W tym roku po raz kolejny mogliśmy doświadczyć świetnej zabawy w duchu harcerskim,
a mianowicie po raz kolejny odbyły się Mistrzostwa Chorągwi Mazowieckiej ZHP w Halowej Piłce Nożnej Rekiny Futbolu!(czytaj dalej)

Konkurs na projekt koszulki Hufca!

Czuwaj! Druhny i druhowie z Namiestnictwa wyszli z propozycją utworzenia koszulki naszego hufca. Ogłaszają w takim razie konkurs na projekt tejże koszulki, w którym może wziąć każdy zuch, harcerz, instruktor z naszego Hufca:)
Regulamin konkursu możecie znaleźć pod tym adresem

Rekiny Futbolu 2013

Wszystkich wielbicieli futbolu, spragnionych sportowych wrażeń, emocji sięgających zenitu i dobrej harcerskiej zabawy zapraszamy na niezwykła imprezę REKINYFUTBOLU, czyli IV Mistrzostwa Chorągwi Mazowieckiej ZHP w Halowej Piłce Nożnej organizowane przez Komendę Hufca ZHP Mława. Więcej informacji możecie znaleźć na stronie turnieju http://mlawa.zhp.pl/rekiny/index.php. Zapraszamy!

Prace Szkutnicze

Ferie Zimowe są świetnym czasem na wszelakie prace szkutnicze. Wiedzą o tym doskonale harcerze z naszego hufca. (czytaj dalej)

Zbiórki w czsie ferii

W harcówce na plebanii kościoła Św. Trójcy w następujące dni odbywają się zbiórki dla wszystkich tych, którzy pozostali w czasie ferii w domu:


  • Sobota 2 lutego godz 16.00 - programowanie dla początkujących
  • Czwartek 7 lutego godz. 15.30 - filmowe popołudnie dla zuchów i harcerzy. 17.30 film dla harcerzy starszych i wędrowników.
  • Piątek 8 lutego godz. 13.00 - Turniej gier planszowych


Serdecznie zapraszamy zarówno harcerzy, jak i kandydatów, którzy chcieliby wstąpić w szeregi harcerstwa.