Rekiny Futbolu 2013

Wszystkich wielbicieli futbolu, spragnionych sportowych wrażeń, emocji sięgających zenitu i dobrej harcerskiej zabawy zapraszamy na niezwykła imprezę REKINYFUTBOLU, czyli IV Mistrzostwa Chorągwi Mazowieckiej ZHP w Halowej Piłce Nożnej organizowane przez Komendę Hufca ZHP Mława. Więcej informacji możecie znaleźć na stronie turnieju http://mlawa.zhp.pl/rekiny/index.php. Zapraszamy!

Prace Szkutnicze

Ferie Zimowe są świetnym czasem na wszelakie prace szkutnicze. Wiedzą o tym doskonale harcerze z naszego hufca. (czytaj dalej)

Zbiórki w czsie ferii

W harcówce na plebanii kościoła Św. Trójcy w następujące dni odbywają się zbiórki dla wszystkich tych, którzy pozostali w czasie ferii w domu:


  • Sobota 2 lutego godz 16.00 - programowanie dla początkujących
  • Czwartek 7 lutego godz. 15.30 - filmowe popołudnie dla zuchów i harcerzy. 17.30 film dla harcerzy starszych i wędrowników.
  • Piątek 8 lutego godz. 13.00 - Turniej gier planszowych


Serdecznie zapraszamy zarówno harcerzy, jak i kandydatów, którzy chcieliby wstąpić w szeregi harcerstwa.

Betlejemskie Światełko Pokoju

Jak co roku harcerze z naszego hufca w dniach 21-22 grudnia będą roznosili
Betlejemskie Światełko Pokoju po mławskich osiedlach. Misją harcerzy jest to aby na każdym stole wigilijnym zagościł płomień z groty betlejemskiej symbolizujący ciepło i nadzieję.

Dzielnice w których będzie można spotkać harcerzy to:
OKM: VI PWMDW "Jungi Męskie", Gromada Zuchowa "Wilczki Morskie"
Os. Młodych: VII PWGŻDW "Jungi Żeńskie"
Os. Sieniewicza: I PWKDH "Blind"

Rywalizacja Pucharowa 2012/2013

Na stronie został udostępniony regulamin rywalizacji na rok 2012/2013. Dokument można pobrać pod tym linkiem http://www.mlawa.zhp.pl/downloads/rywalizacja.pdf, lub klikając w zakładkę Pliki do pobrania. Aby móc skrupulatnie śledzić tegoroczną punktację na stronie znajduje się także tabela wyników, dostępna w dziale Informacje=>Dla Drużyn.