Przekazanie nowego sztandaru Chorągwi Mazowieckiej

Dnia 22. września harcerze z Hufca ZHP Mława udali się do Płocka, aby wziąć udział w nadaniu nowego sztandaru dla Chorągwi Mazowieckiej. (czytaj dalej)

Projekt Strategii Hufca

W dziale Pliki do Pobrania można zapoznać się z projektem Strategii Hufca na lata 2012-2015. Zachęcam wszystkich instruktorów i drużynowych do lektury. Oto link bezpośredni

Do Reduty jeden krok.....

Pozostało już tylko 12 dni do rozpoczęcia Rajdu Szlakami Obrońców Reduty Mławskiej. Opublikowany został Aneks#1 do regulaminu rajdu (prosimy patrolowych o zapoznanie się z tym regulaminem). Ze względu na duże zainteresowanie rajdem, komenda rajdu przedłuża termin zgłoszeń do 02.09.2012r.

VII Rajd Reduty

Komenda VII Rajdu Szlakami Obrońców Reduty Mławskiej opublikowała pierwszy komunikat startowy. Można go odczytać czytając dalej tego newsa, bądź na www.facebok.com/rajdreduty

Rajd Grunwaldzki

9 lipca 2012 r. zakończył się Hi-Tec Rajd Grunwaldzki. Nasze drużyny uczestniczyły zarówno w rajdzie jak i w zlocie. Bezpośrednią informacje z imprezy można przeczytać na jego stronie http://www.rajdgrunwaldzki.zhp.pl/ oraz z funpage jednej z naszych drużyn: http://www.facebook.com/jungimeskie. Na koniec Gratulujemy VII PWGŻDW Jungi trzeciej lokaty na rajdzie.