Polisa Ubezpieczeniowa

W dziale "Pliki do Pobrania", w kategorii "Dokumenty", można znaleźć polisę ubezpieczeniową hufca na lata 2012/2013.

Ewentualnie można skorzystać z tego linku http://mlawa.zhp.pl/downloads/polisapzu20122013.pdf

XX Rajd "Gacek"

Czy byłeś na rajdzie, na którym pływałeś na własnoręcznie zbudowanej tratwie? Gdzie sam mogłeś sprawić sobie rybę, czy też poczuć się jak powstańcy warszawscy?
Czy Twoja drużyna podejmie się wyzwania i zmierzy się z wartą rzeką historii Gacków?....

Podsumowanie roku harcerskiego

Rok szkolny dobiega końca, a w raz z nim rok harcerski. W związku z tym, pion programowy zaprasza wszystkich drużynowych oraz zainteresowanych instruktorów na podsumowanie roku harcerskiego pod względem programowym. Zbiórka na plebani o godzinie 16.00 w 25.06, tj poniedziałek.

Spotkanie z rodzicami

• Dnia 28.06.2012r. o godzinie 19.00, w harcówce przy plebani kościoła Św. Trójcy w Mławie, odbędzie się zebranie z rodzinami harcerzy jadących na obóz, organizowany przez Hufiec Mława. Na spotkaniu przedstawiony zostanie program obozu, kadra oraz miejsce obozu.
  • Do 22.06 drużynowi muszą wysłać klipy filmowe przedstawiające daną drużynę do pwd. Agaty Przasnyskiej - Członka Komendy Hufca ds. kontaktu z rodzicami.

Protektorat Prezydenta RP

25 maja prezydent RP Bronisław Komorowski objął honorowy protektorat nad organizacjami harcerskimi w Polsce i poza granicami Kraju.

Więcej informacji na temat i relacja z uroczystości pod linkami:

www.zhp.pl/index.php?news=520
www.zhp.pl/protektorat