News

• Właśnie zakończył się Jubileuszowy XXXV Harcerski Rajd Wisła. Gratulujemy zwycięzcom. Wkrótce ukaże się sprawozdanie z imprezy oraz zdjęcia.
  • W dniach 24.07-06.08. odbędzie się obóz Hufca Mława. Zgłoszenia można kierować do komendanta hufca hm. Sławomira Wietechy. Więcej informacji pod tym linkiem.
  • W dniach 16-17 czerwca odbędzie się Harcerski Raj Blindowiada. Zgłoszenia można nadsyłać na adres blindowiada@gmail.com. Więcej informacji można uzyskać u dh. Mateusza Leszczyńskiego, drużynowego I PWKDW Blind.

Kurs wychowawców kolonijnych

• Do dnia 25. maja 2012r. dh. Julia Nadratowska zbiera zgłoszenia osób, które chcą odbyć kurs wychowawców kolonijnych. Są to trzy spotkania, po cztery godziny. Koszt to 70zł. Termin zależał będzie od mobilności grupy w nim uczestniczącej.
  • W dziale Informacje/Rozkazy została zamieszczony rozkaz specjalny Komendanta Hufca. Zachęcam do lektury.

Zbiórka Instruktorów

W czwartek (26.04.2012) o 19.00 odbędzie się zbiórka dotycząca rozpisywania i wykonywania zadań na próbach instruktorskich z przedstawicielem HKSI phm. Piotrem Hołownią.

Obóz

Hufiec ZHP Mława organizuje obóz harcerski. Więcej informacji pod odnośnikiem obrazkowym po prawej stronie ekranu.

Życzenia Wielkanocne

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy życzymy Wam: dużo zdrowia, ciepła, radości i powodzenia na trudnej harcerskiej ścieżce

Komenda Hufca ZHP Mława

PS:

• W Wielką Sobotę warty przy grobie Pańskim odbywają się w następującym porządku:

1. 10.00-11.30- Jungi Żeńskie
    2. 11.30-13.00- Jungi Męskie
    3. 13.00-14.30- Blind

• Czuwanie przy grobie jest tradycyjnie w Wielką Sobotę o 23.00 do 24.00
  • Rezurekcja: 6:00, zbiórka na plebani 5:30
  • W Poniedziałek Wielkanocny odbędzie się zbiórka KI Przechył, o godzinie 19.00. Zapraszamy wszystkich instruktorów.