Rekiny Futbolu 2016
Patroni honorowi

Powitanie

Wszystkich wielbicieli futbolu, spragnionych sportowych wrażeń, emocji sięgających zenitu i dobrej harcerskiej zabawy zapraszamy na niezwykła imprezę REKINY FUTBOLU 2016, czyli VII Mistrzostwa Chorągwi Mazowieckiej ZHP w Halowej Piłce Nożnej organizowane przez Komendę Hufca ZHP Mława.

Rekinki Futbolu - Turniej zuchów

Zgłoszenia rozpoczęte!

Zgłaszają się już pierwsze drużyny. Nie czekaj na ostatni moment i zgłoś się już dziś. Masz pytania dotyczące Mistrzostw? Napisz do nas lub zadzwoń do Komendanta Rekinów Futbolu.

Rekiny Futbolu 2016

Druhny i Druhowie!

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję REKINÓW FUTBOLU 2016, czyli VII Mistrzostwa Chorągwi Mazowieckiej ZHP w Halowej Piłce Nożnej w Mławie w dniach 4-6 marca 2016 roku.

REKINY FUTBOLU 2016 odbędą się w przededniu Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, do których awansowała także polska reprezentacja narodowa i dlatego zapraszamy Was do Mławy, gdzie:
- podczas Inauguracji oraz w trakcie rozgrywek przypomnimy najważniejsze chwile z historii europejskiego futbolu,
- przedstawimy najważniejsze wydarzenia, zwycięskie drużyny i oraz liderów klasyfikacji najlepszych strzelców z ubiegłych edycji Rekinów Futbolu,
- weźmiemy udział w pasjonującej harcerskiej rywalizacji w
halowej piłce nożnej w trzech kategoriach męskich, dwóch
kobiecych i debiutującej kategorii dla zuchów,
- sprawdzimy umiejętności i poziom techniki w turniejach
dodatkowych: w FIFĘ, Street Soccera oraz Turbo Rekina,
- i będziemy podziwiać układy taneczne w wykonaniu Druhen
podczas turnieju cheerleaderek o specjalny Puchar
Mistrzostw.
W najbliższym czasie Komenda Mistrzostw prześle do drużyn uczestniczących w poprzednich edycjach Mistrzostw regulamin wraz z kartą zgłoszeniową, informacje te wyślemy także na poczty Hufców i Chorągwi i będą także dostępne na stronie Mistrzostw.

Wszelkie informacje o Mistrzostwach znajdziecie na stronie internetowej mlawa.zhp.pl, Facebooku oraz bezpośrednio u Komendanta Mistrzostw dh phm. Dawida Żółtowskiego, tel.: 881587136.
Dowiedz się pierwszy!

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących Rekinach Futbolu, wypełnij poniższy formularz:

Patroni medialni