Rekiny Futbolu 2014
Patroni honorowi

Powitanie

Wszystkich wielbicieli futbolu, spragnionych sportowych wrażeń, emocji sięgających zenitu i dobrej harcerskiej zabawy zapraszamy na niezwykła imprezę REKINY FUTBOLU 2014, czyli V Mistrzostwa Chorągwi Mazowieckiej ZHP w Halowej Piłce Nożnej organizowane przez Komendę Hufca ZHP Mława.

Relacje w mediach

Wyniki

Kategoria:

żeńska 10-15

I miejsce Zaplątane (Hufiec Mława)
II miejsce CzeNeCzki (Hufiec Wołomin)
III miejsce Jungi Żeńskie I (Hufiec Mława)

żeńska 16 wzwyż

I miejsce HARCteam Radomsko (Hufiec Radomsko)
II miejsce CzeCzeNki (Hufiec Wołomin)
III miejsce Konary (Hufiec Radomsko)

męska 10-15

I miejsce 117 DSH Szczyt (Hufiec Grójec)
II miejsce Jungi Męskie II (Hufiec Mława)
III miejsce Wściekłe Pięści Węża (Hufiec Radom Miasto)

męska 16 wzwyż

I miejsce Czarne Stopy (Hufiec Toruń)
II miejsce CzeNeKa I (Hufiec Wołomin)
III miejsce Rekony Parkietu (Hufiec Łódź-Widzew)

Turnieje dodatkowe:

Cheerleaderki

I miejsce - Blind (Hufiec Mława)
II miejsce - Jungi Żeńskie (Hufiec Mława)
III miejsce - HARCteam Radomsko (Hufiec Radomsko)

Street Soccer

żeńska 10-15

I miejsce - Ola Królikowska, Magdalena Kołecka – Zaplątane (Hufiec Mława)
II miejsce - Barbara Pstrągowska , Ola Kulasińska – Zaplątane (Hufiec Mława)
III miejsce – Weronika Szreder, Karolina Trzeciak – CzeNeCzki (Hufiec Wołomin)

męska 10-15

I miejsce - Piotr Stalka, Wiktor Lange – Ponurczycy Robot (Hufiec Radomsko)
II miejsce - Maksym Wiśniewski, Bartek Zborowski – 117 DSH Szczyt (Hufiec Grójec)
III miejsce - Maciej Skrobiński, Marcin Welsand – Jungi Męskie II (Hufiec Mława)

męska 16 wzwyż

I miejsce - Tomasz Sobociński, Daniel Pyza – CzeNeKa 2 (Hufiec Wołomin)
II miejsce - Michał Zieliński, Rafał Wilk – 117 Dsh Szczyt (Hufiec Grójec)
III miejsce - Maciej Wojtyra, Maciej Król – 305 Andrzeje (Hufiec Warszawa-Żoliborz)

Turniej FIFA

I miejsce - Rafał Wilk 117 DSH Szczyt (Hufiec Grójec)
II miejsce - Michał Zieliński 117 DSH Szczyt (Hufiec Grójec)
III miejsce - Natan Banasiak Ponurczycy Nurt (Hufiec Radomsko)

Najlepszymi strzelcami okazali się:
-kat. k10-15
Aleksandra Królikowska Zaplątane (Hufiec Mława)
-kat. m10-15
Rafał Wilk 117 DSH Szczyt (Hufiec Grójec)
-kat. k16+
Karolina Liczberska HARCteam Radomsko (Hufiec Radomsko)
-kat. m16+
Jacek Rutkowski CzeNeKa I (Hufiec Wołomin)

Rywalizacje kibiców wygrał Hufiec Radomsko

Grupy rozgrywkowe

Dziewczyny 16+
1. HARCteam Radomsko
2. CzeCzeNki
3. Konary
4. Czarna 13
5. Hufiec Mława United

Chłopacy 16+

Grupa A
1. Hufiec Mława City
2. Czarne Stopy
3. Futbolowe rekiny
4. Czeneka II
5. 56 SDH Zielone Diabły

Grupa B
1. HARCteam Radomsko
2. Jungi Męskie III
3. 7 ŁDH Płomienie
4. Ponurczycy-Nurt
5. Andrzeje

Grupa C
1. Przyjaciele
2. Czeneka I
3. Rekony Parkietu
4. Czarna 13

dziewczyny 10-15

Grupa A
1. Jungi Żeńskie I
2. Jungi Żeńskie III
3. Jungi Żeńskie II

Grupa B
1. Czarne Stopy
2. Zaplątane
3. CzeNeCzki

chłopacy 10-15

Grupa A
1. Jungi Męskie I
2. Czarne Stopy
3. Rosienie
4. Granaty I
5. 117 Szczyt zespół GO

Grupa B
1. Ponurczycy-Robot
2. Czeneka III
3. Granaty II
4. Rycerska Brać

Grupa C
1. Jungi Męskie II
2. 117 SDM Szczyt
3. Feniks
4. Wściekłe pięści węża

Wywiad dla Radio 7

Dziś po 16:00 w Radiu 7 będzie o nas głośno!!!
Wywiadu udzieli Komendant Rekinów - pwd. Hubert Baluk

Radio 7

Mapa drużyn

Przedstawiamy Wam mapę miast, z których drużyny będziemy gościć w tegorocznej edycji Rekinów Futbolu!
Pokaż Drużyny na większej mapie
Newsletter
Dowiedz się pierwszy!

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących Rekinach Futbolu, wypełnij poniższy formularz:

Patroni medialni