Rekiny Futbolu 2015
Patroni honorowi

Powitanie

Wszystkich wielbicieli futbolu, spragnionych sportowych wrażeń, emocji sięgających zenitu i dobrej harcerskiej zabawy zapraszamy na niezwykła imprezę REKINY FUTBOLU 2015, czyli VI Mistrzostwa Chorągwi Mazowieckiej ZHP w Halowej Piłce Nożnej organizowane przez Komendę Hufca ZHP Mława.

Zgłoszenia czas zacząć!

Już od dziś przez cały miesiąc do 15 lutego możecie się zgłaszać na Rekiny Futbolu 2015.
O udziale w konkursach dodatkowych decyduje kolejność zgłoszeń.

Rekiny Futbolu 2015 - W TYM ROKU RZĄDZI FUTBOL !

Druhny i druhowie,
wielkimi krokami zbliża się marzec, zatem czas rozpocząć przygotowania do kolejnej piłkarskiej przygody z REKINAMI FUTBOLU MŁAWA 2015, czyli VI Mistrzostwami Chorągwi Mazowieckiej ZHP w Halowej Piłce Nożnej!

Termin jak zawsze drugi weekend marca 6 - 8 marca 2015 r.
Miejsce oczywiście futbolowe miasto na Mazowszu – Mława.

Ten rok przynosi wiele zmian, zobaczcie co czeka Nas w tym roku:

Po pierwsze po raz kolejny rywalizacja piłkarska na naprawdę wysokim poziomie, emocje i wspaniali kibice!
Po drugie w tym roku stawiamy na PIŁKĘ! Będzie dużo więcej fajnych turniejów związanych z piłką!
Po trzecie ten rok przynosi zmiany w rywalizacji zespołów cheerleaderskich, która odbędzie się w sobotę wieczorem na głównym obiekcie Mistrzostw (Mławskiej Hali Sportowej) o specjalną nagrodę Mistrzostw! Szczegóły w regulaminie i na bieżąco na Facebooku oraz na stronie internetowej Mistrzostw. Zachęcamy wszystkie drużyny żeńskie do wzięcia udziału w tej rywalizacji.
Po czwarte w tym roku zmieniamy kategorie wiekowe w grupie męskiej.
Po piąte jak zawsze mamy dla Was szereg konkursów dodatkowych, w tym rywalizacja w grze FIFA, Street Soccer i inne oraz wiele ciekawych nagród i niezapomniana zabawa z bohaterem Mistrzostw – Rekinem Sharkim.

W najbliższym czasie Komenda Mistrzostw prześle do drużyn uczestniczących w poprzednich edycjach Mistrzostw regulamin wraz z kartą zgłoszeniową, informacje te wyślemy także na poczty Hufców i Chorągwi i będą także dostępne na stronie Mistrzostw.

Wszelkie informacje o Mistrzostwach znajdziecie na stronie internetowej mlawa.zhp.pl/rekiny, Facebooku oraz bezpośrednio u Komendanta Mistrzostw:

pwd. Dawid Żółtowski – Komendant Mistrzostw Tel.: 881587136
Dowiedz się pierwszy!

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących Rekinach Futbolu, wypełnij poniższy formularz:

Patroni medialni